B53TP25CH-10
Sensata-Crydom
Produkt-Nr.:
B53TP25CH-10
Hersteller:
Sensata-Crydom
Beschreibung:
SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-530V
Benutzer handbuch
Load Current 25 A
Termination Style Screw Terminal
Output Type AC
Circuit 3PST-NO (3 Form A)
Voltage - Load 48 V ~ 530 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series 53TP
Package / Case Module
Mfr Sensata-Crydom
Package Tube
Voltage - Input 90 ~ 140VAC