B57153S0100M000
EPCOS - TDK Electronics
Produkt-Nr.:
B57153S0100M000
Beschreibung:
ICL 10 OHM 20% 2A 8.5MM
Auf Lager : 32190
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series S153
Approval Agency UL
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Tolerance ±20%
Current - Steady State Max 2 A
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Package Bulk
R @ 25°C 10 Ohms
Product Status Active
Diameter 0.335" (8.50mm)