B57164K0101J052
EPCOS - TDK Electronics
Produkt-Nr.:
B57164K0101J052
Beschreibung:
THERMISTOR NTC 100OHM 3200K DISC
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
B0/50 -
Resistance Tolerance ±5%
B25/100 3200K
B Value Tolerance ±3%
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
B25/75 -
Length - Lead Wire -
Series -
Resistance in Ohms @ 25°C 100
Package / Case Disc, 5.5mm Dia x 5.0mm W
Power - Max 450 mW