B57164K0220K000
EPCOS - TDK Electronics
Produkt-Nr.:
B57164K0220K000
Beschreibung:
THERMISTOR NTC 22OHM 2900K DISC
Auf Lager : 1995
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
B0/50 -
Resistance Tolerance ±10%
B25/100 2900K
B Value Tolerance ±3%
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
B25/75 -
Length - Lead Wire 1.42" (36.00mm)
Series -
Resistance in Ohms @ 25°C 22
Package / Case Disc, 5.5mm Dia x 5.0mm W
Power - Max 450 mW