B57550G0502J000
EPCOS - TDK Electronics
Produkt-Nr.:
B57550G0502J000
Beschreibung:
THERMISTOR NTC 5KOHM 3480K BEAD
Auf Lager : 960
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 300°C
B0/50 -
Resistance Tolerance ±2%
B25/100 3497K
B Value Tolerance ±1%
Mounting Type Through Hole
Product Status Not For New Designs
B25/75 -
Length - Lead Wire 2.80" (71.00mm)
Series -
Resistance in Ohms @ 25°C 5k
Package / Case Bead, Glass
Power - Max 32 mW