B57551G1502F000
EPCOS - TDK Electronics
Produkt-Nr.:
B57551G1502F000
Beschreibung:
THERMISTOR NTC 5KOHM BEAD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 260°C
B0/50 -
Resistance Tolerance ±1%
B25/100 3497K
B Value Tolerance ±1%
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
B25/75 -
Length - Lead Wire 2.65" (67.30mm)
Series B57551G1
Resistance in Ohms @ 25°C 5k
Package / Case Bead, Glass
Power - Max 32 mW