B57864S0502F040
EPCOS - TDK Electronics
Produkt-Nr.:
B57864S0502F040
Beschreibung:
THERMISTOR NTC 5KOHM 3988K BEAD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
B0/50 -
Resistance Tolerance ±1%
B25/100 3988K
B Value Tolerance ±1%
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
B25/75 -
Length - Lead Wire 1.71" (43.50mm)
Series -
Resistance in Ohms @ 25°C 5k
Package / Case Bead, Glass
Power - Max 60 mW