B58035U5205M062
EPCOS - TDK Electronics
Produkt-Nr.:
B58035U5205M062
Beschreibung:
CAP CER 2UF 500V 4SMD
Auf Lager : 1169
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Dielectric Material Ceramic
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V
Number of Capacitors 2
Mounting Type Surface Mount
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
Series CeraLink™ FA2
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Capacitance 2µF