B65651T0250A048
EPCOS - TDK Electronics
Produkt-Nr.:
B65651T0250A048
Beschreibung:
FERRITE CORE P 250NH N48 2PCS
Auf Lager : 1280
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Inductance Factor (Al) 250 nH
Effective Area (Ae) mm² 43
Tolerance ±3%
Material N48
Series P18/11
Effective Permeability (µe) 120
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Height 0.209" (5.30mm)
Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹ 0.6
Diameter 0.724" (18.40mm)