B68451B80X351M1
EPCOS - TDK Electronics
Produkt-Nr.:
B68451B80X351M1
Beschreibung:
RF EMI FERRITE CORE
Benutzer handbuch
Operating Temperature 200°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape -
Material -
Thickness - Overall 0.012" (0.30mm)
Product Status Obsolete
Series -
Type Flexible Ferrite Sheet
Length 0.197" (5.00mm)
Shelf Life Start -
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Shelf Life -
Package Bulk
Width 3.150" (80.00mm)