B78108E1471M000
EPCOS - TDK Electronics
Produkt-Nr.:
B78108E1471M000
Beschreibung:
FIXED IND 470NH 5A 27 MOHM TH
Auf Lager : 2784
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 8.5A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq 60 @ 7.96MHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 5 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.157" Dia x 0.374" L (4.00mm x 9.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 27mOhm Max
Inductance 470 nH
Series BC+
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 400MHz