B78108T3331K
EPCOS - TDK Electronics
Produkt-Nr.:
B78108T3331K
Beschreibung:
FIXED IND 330NH 830MA 240MOHM TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25.2 MHz
Q @ Freq 35 @ 25.2MHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 830 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 240mOhm Max
Inductance 330 nH
Series MCC
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 330MHz