B82133A5401M000
EPCOS - TDK Electronics
Produkt-Nr.:
B82133A5401M000
Beschreibung:
FIXED IND 130UH 400MA 4.8 OHM TH
Auf Lager : 744
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 400 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.295" Dia x 0.984" L (7.50mm x 25.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 4.8Ohm
Inductance 130 µH
Series B82133
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 18MHz