B82134A5701M000
EPCOS - TDK Electronics
Produkt-Nr.:
B82134A5701M000
Beschreibung:
FIXED IND 60UH 700MA 770 MOHM TH
Auf Lager : 53
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 700 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.295" Dia x 1.181" L (7.50mm x 30.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 770mOhm
Inductance 60 µH
Series B82134
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 34MHz