B82422A1473J100
EPCOS - TDK Electronics
Produkt-Nr.:
B82422A1473J100
Beschreibung:
FIXED IND 47UH 85MA 7 OHM SMD
Auf Lager : 9595
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq 27 @ 2.52MHz
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 85 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 7Ohm Max
Inductance 47 µH
Package / Case 2-SMD, J-Lead
Frequency - Self Resonant 11MHz