B82422A3221K100
EPCOS - TDK Electronics
Produkt-Nr.:
B82422A3221K100
Beschreibung:
FIXED IND 220NH 280MA 640MOHM SM
Auf Lager : 1998
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq 25 @ 30MHz
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 280 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 640mOhm Max
Inductance 220 nH
Package / Case 2-SMD, J-Lead
Frequency - Self Resonant 700MHz