B82422A3470J108
EPCOS - TDK Electronics
Produkt-Nr.:
B82422A3470J108
Beschreibung:
FIXED IND 47NH 510MA 190MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 10 MHz
Q @ Freq 26 @ 50MHz
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 510 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 190mOhm Max
Inductance 47 nH
Package / Case 2-SMD, J-Lead
Frequency - Self Resonant 1.35GHz