B82464Z4222M
EPCOS - TDK Electronics
Produkt-Nr.:
B82464Z4222M
Beschreibung:
FIXED IND 2.2UH 6.5A 10 MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 7A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.189" (4.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 6.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 10mOhm Max
Inductance 2.2 µH