B82473M1334K000
EPCOS - TDK Electronics
Produkt-Nr.:
B82473M1334K000
Beschreibung:
FIXED IND 330UH 400MA 1.26OHM SM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -50°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 450mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.217" (5.50mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 400 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.327" L x 0.287" W (8.30mm x 7.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 1.26Ohm Max
Inductance 330 µH