B82477D4333M000
EPCOS - TDK Electronics
Produkt-Nr.:
B82477D4333M000
Beschreibung:
FIXED IND 33UH 2.3A 110 MOHM SMD
Auf Lager : 350
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
DC Resistance (DCR) - Parallel 55mOhm Max
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Tolerance ±20%
Current Saturation - Series 1.9 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Product Status Active
Number of Coils 2
DC Resistance (DCR) - Series 220mOhm Max
Inductance - Connected In Series 132 µH
Ratings AEC-Q200
Series B82477D4
Current Saturation - Parallel 3.8 A
Package / Case Nonstandard
Current Rating - Series 2.3 A
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Height 0.335" (8.50mm)
Package Tape & Reel (TR)
Inductance - Connected In Parallel 33 µH