EPCOS - TDK Electronics
Produkt-Nr.:
B82477G4153M000
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FIXED IND 15UH 4.5A 27 MOHM SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.3395
$1.3395
10
$1.2464
$12.464
25
$1.15026
$28.7565
50
$0.95855
$47.9275
100
$0.901075
$90.1075
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | 5.25A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.315" (8.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 4.5 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 27mOhm Max |
| Inductance | 15 µH |
| Series | B82477G4 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ferrite |