EPCOS - TDK Electronics
Produkt-Nr.:
B82477R4103M100
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FIXED IND 10UH 6.2A 18.5MOHM SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.7645
$2.7645
10
$2.55265
$25.5265
25
$2.33966
$58.4915
50
$1.99918
$99.959
100
$1.78657
$178.657
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Current - Saturation (Isat) | 8.75A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.335" (8.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 6.2 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | AEC-Q200 |
| DC Resistance (DCR) | 18.5mOhm Max |
| Inductance | 10 µH |
| Series | B82477R4 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ferrite |