B82498F3390J000
EPCOS - TDK Electronics
Produkt-Nr.:
B82498F3390J000
Beschreibung:
FIXED IND 39NH 600MA 120MOHM SMD
Auf Lager : 4513
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 250 MHz
Q @ Freq 65 @ 500MHz
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 600 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 120mOhm Max
Inductance 39 nH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 2.1GHz