B82498F3471G000
EPCOS - TDK Electronics
Produkt-Nr.:
B82498F3471G000
Beschreibung:
FIXED IND 470NH 190MA 1.9OHM SMD
Auf Lager : 20976
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 50 MHz
Q @ Freq 30 @ 100MHz
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Tolerance ±2%
Current Rating (Amps) 190 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 1.9Ohm Max
Inductance 470 nH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 650MHz