B82723A2601N002
EPCOS - TDK Electronics
Produkt-Nr.:
B82723A2601N002
Beschreibung:
CMC 39MH 600MA 2LN TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 1.1Ohm (Typ)
Approval Agency ENEC, UR, VDE
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.102" L x 1.063" W (28.00mm x 27.00mm)
Height (Max) 0.661" (16.80mm)
Product Status Active
Ratings -
Series B82723
Voltage Rating - DC -
Package / Case Horizontal, 4 PC Pin
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 600mA
Voltage Rating - AC 250V
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Features -
Filter Type Power Line
Package Tray
Inductance @ Frequency 39 mH @ 10 kHz