B82734R2172B030
EPCOS - TDK Electronics
Produkt-Nr.:
B82734R2172B030
Beschreibung:
CMC 27MH 1.7A 2LN TH
Auf Lager : 8453
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 320mOhm (Typ)
Approval Agency ENEC, UR, VDE
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.280" L x 0.827" W (32.50mm x 21.00mm)
Height (Max) 1.220" (31.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series B82734
Voltage Rating - DC -
Package / Case Vertical, 4 PC Pin
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 1.7A
Voltage Rating - AC 250V
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Features -
Filter Type Power Line
Package Tray
Inductance @ Frequency 27 mH @ 10 kHz