B82799C113N1
EPCOS - TDK Electronics
Produkt-Nr.:
B82799C113N1
Beschreibung:
CMC 11UH 300MA 2LN SMD AEC-Q200
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR) (Max) 120mOhm (Typ)
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Height (Max) 0.126" (3.20mm)
Product Status Obsolete
Ratings AEC-Q200
Series B82799
Voltage Rating - DC 80V
Package / Case Horizontal, 4 L-Lead
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 300mA
Voltage Rating - AC 42V
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Features -
Filter Type Signal Line
Package Tape & Reel (TR)
Inductance @ Frequency 11 µH @ 100 kHz