B84113C0000B060
EPCOS - TDK Electronics
Produkt-Nr.:
B84113C0000B060
Beschreibung:
LINE FILTER 250VDC/VAC 6A CHASS
Auf Lager : 6
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Applications Medical
Configuration Two Stage
Frequency - Operating 50 ~ 60Hz
Termination Style Quick Connect
Approval Agency CSA, ENEC, UL
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Inductance -
Series B84113C
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Filter Type Single Phase
Package Box
Voltage - Rated AC 250V
Current 6 A
Voltage - Rated DC 250V