BACC45FT14-15P10
Cinch Connectivity Solutions
Produkt-Nr.:
BACC45FT14-15P10
Beschreibung:
CONN PLUG MALE 15POS GOLD CRIMP
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.664" (16.87mm)
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 14-15
Connector Type Plug, Male Pins
Features Coupling Nut
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C