BACC45FT16-24S10
Cinch Connectivity Solutions
Produkt-Nr.:
BACC45FT16-24S10
Beschreibung:
CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.769" (19.53mm)
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 16-24
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Plug, Female Sockets
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C