BACC45FT18-14P
Cinch Connectivity Solutions
Produkt-Nr.:
BACC45FT18-14P
Beschreibung:
CONN PLUG MALE 14POS GOLD CRIMP
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.902" (22.91mm)
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 18-14
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Plug, Male Pins
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C