BACC45FT18-31S6
Cinch Connectivity Solutions
Produkt-Nr.:
BACC45FT18-31S6
Beschreibung:
CONN PLUG FMALE 31POS GOLD CRIMP
Auf Lager : 6
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.902" (22.91mm)
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 18-31
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Plug, Female Sockets
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C