BACC45FT20-16S
Cinch Connectivity Solutions
Produkt-Nr.:
BACC45FT20-16S
Beschreibung:
CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP
Auf Lager : 35
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Cable Opening 1.033" (26.24mm)
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 20-16
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Plug, Female Sockets
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C