BACC45FT20-39P10
Cinch Connectivity Solutions
Produkt-Nr.:
BACC45FT20-39P10
Beschreibung:
CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP
Benutzer handbuch
Cable Opening 1.033" (26.24mm)
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 20-39
Connector Type Plug, Male Pins
Features Coupling Nut
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C