BACC45FT20C41P6
Cinch Connectivity Solutions
Produkt-Nr.:
BACC45FT20C41P6
Beschreibung:
CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP
Benutzer handbuch
Cable Opening 1.033" (26.24mm)
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 20-41
Connector Type Plug, Male Pins
Features Cable Clamp, Coupling Nut
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C