BACC45FT22-12P6
Cinch Connectivity Solutions
Produkt-Nr.:
BACC45FT22-12P6
Beschreibung:
CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
Benutzer handbuch
Cable Opening 1.152" (29.26mm)
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 22-12
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Plug, Male Pins
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C