BACC45FT22-55S
Cinch Connectivity Solutions
Produkt-Nr.:
BACC45FT22-55S
Beschreibung:
CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Auf Lager : 129
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Cable Opening 1.152" (29.26mm)
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 22-55
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Plug, Female Sockets
Features Coupling Nut
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C