BACC45FT24-57S
Cinch Connectivity Solutions
Produkt-Nr.:
BACC45FT24-57S
Beschreibung:
CONN PLUG FMALE 57POS GOLD CRIMP
Benutzer handbuch
Cable Opening 1.282" (32.56mm)
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 24-57
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Plug, Female Sockets
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C