BACC45FT24A43S
Cinch Connectivity Solutions
Produkt-Nr.:
BACC45FT24A43S
Beschreibung:
CONN PLUG FMALE 43POS GOLD CRIMP
Benutzer handbuch
Cable Opening 1.282" (32.56mm)
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 24-43
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Plug, Female Sockets
Features Cable Clamp, Coupling Nut
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C