BACC45FT24C61P
Cinch Connectivity Solutions
Produkt-Nr.:
BACC45FT24C61P
Beschreibung:
CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP
Auf Lager : 5
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Cable Opening 1.282" (32.56mm)
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 24-61
Connector Type Plug, Male Pins
Features Cable Clamp, Coupling Nut
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C