BACC63BP14C15PN
Cinch Connectivity Solutions
Produkt-Nr.:
BACC63BP14C15PN
Beschreibung:
CONN PLUG MALE 15POS GOLD CRIMP
Auf Lager : 92
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.613" (15.57mm)
Product Status Active
Shell Finish Cadmium over Nickel
Shell Size - Insert 14-15
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Plug, Male Pins
Features Coupling Nut, Self Locking
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C