BACC63BP18C14P8
Cinch Connectivity Solutions
Produkt-Nr.:
BACC63BP18C14P8
Beschreibung:
CONN PLUG MALE 14POS GOLD CRIMP
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.865" (21.97mm)
Product Status Active
Shell Finish Cadmium over Nickel
Shell Size - Insert 18-14
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Plug, Male Pins
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C