BACC63BP18H31P8
Cinch Connectivity Solutions
Produkt-Nr.:
BACC63BP18H31P8
Beschreibung:
CONN PLUG MALE 31POS GOLD CRIMP
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.865" (21.97mm)
Product Status Active
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 18-31
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Plug, Male Pins
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C