BACC63BP20C25S7
Cinch Connectivity Solutions
Produkt-Nr.:
BACC63BP20C25S7
Beschreibung:
CONN PLUG FMALE 25POS GOLD CRIMP
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.986" (25.04mm)
Product Status Active
Shell Finish Cadmium over Nickel
Shell Size - Insert 20-25
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Plug, Female Sockets
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C