BACC63BP20H28P7
Cinch Connectivity Solutions
Produkt-Nr.:
BACC63BP20H28P7
Beschreibung:
CONN PLUG MALE 28POS GOLD CRIMP
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.986" (25.04mm)
Product Status Active
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 20-28
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Plug, Male Pins
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C