BACC63BP22H32P6
Cinch Connectivity Solutions
Produkt-Nr.:
BACC63BP22H32P6
Beschreibung:
CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Benutzer handbuch
Cable Opening 1.106" (28.09mm)
Product Status Active
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 22-32
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Plug, Male Pins
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C