BACC63BP24H30S8
Cinch Connectivity Solutions
Produkt-Nr.:
BACC63BP24H30S8
Beschreibung:
CONN PLUG FMALE 30POS GOLD CRIMP
Benutzer handbuch
Cable Opening 1.235" (31.37mm)
Product Status Active
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 24-30
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Plug, Female Sockets
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C