BACC63BV16H24P7
Cinch Connectivity Solutions
Produkt-Nr.:
BACC63BV16H24P7
Beschreibung:
CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.758" (19.25mm)
Product Status Active
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 16-24
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Receptacle, Male Pins
Features -
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C