BACC63BV18B11SN
Cinch Connectivity Solutions
Produkt-Nr.:
BACC63BV18B11SN
Beschreibung:
CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.865" (21.97mm)
Product Status Active
Shell Finish -
Shell Size - Insert 18-11
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Features -
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C