BACC63BV18H14P7
Cinch Connectivity Solutions
Produkt-Nr.:
BACC63BV18H14P7
Beschreibung:
CONN RCPT MALE 14POS GOLD CRIMP
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.865" (21.97mm)
Product Status Active
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 18-14
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Receptacle, Male Pins
Features -
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C